Sep

Priedainē šodien uzpildīs siltumtrases

30/09/2021

Ceturtdien, 30. septembrī, pēc pulksten 17.30 Kurmāles pagasta Priedainē tiks uzpildītas siltumtrases, lai varētu uzsākt apkures sezonu.

Lasīt visu >>

Koģenerācijas elektrostacija atkal darba kārtībā

30/09/2021

Pārvarot dažādus izaicinājumus, uzsākot desmito apkures sezonu, darbībā šonedēļ palaista arī koģenerācijas elektrostacija Kuldīgā, kas ne tikai nodrošina siltumu pilsētas mājokļiem, bet ražo arī elektrību.

Lasīt visu >>

Rendā - silti

30/09/2021

Pirmdien, 27. septembrī, apkures sezona uzsākta arī Rendā, padodot siltumu tām ēkām, kuru iedzīvotāji pauduši vēlmi saņemt siltumu.

Lasīt visu >>

Padurē uzlikts pagaidu skurstenis

30/09/2021

Šogad padurnieki saņem siltumu no atjaunotās katlumājas. Lai varētu nodrošināt pēc iespējas agrāku siltuma padevi klientiem, uzlikts pagaidu skurstenis, kas būvniecības gaitā tiks nomainīts pret pastāvīgo.

Lasīt visu >>

Siltums namam Jelgavas 38, Kuldīgā

29/09/2021

Kopš vakardienas siltums tiek padots arī daudzdzīvokļu dzīvojamajai ēkai Jelgavas ielā 38, Kuldīgā.

Lasīt visu >>

Turpina pieslēgt apkuri

27/09/2021

Pēc namu apsaimniekotāju un māju vecāko lūguma, “Kuldīgas siltumtīkli” turpina pievienot apkurei aizvien jaunus objektus, kā arī turpina būvniecības darbus Priedainē, lai nedēļas beigās arī šī ciema iedzīvotāji varētu saņemt siltumu.

Lasīt visu >>

Priedainē apkuri plānots padot šonedēļ

27/09/2021

Intensīvs darbs turpinās pie Priedaines siltumtrašu pārbūves/izbūves. Šonedēļ plānots uzpildīt trases, kas iet cauri mežam uz Rūpnīcas ceļu. Ja viss veiksies labi, tad nedēļas nogalē - līdz 2. oktobrim - Priedainē tiks palaista apkure.

Lasīt visu >>

Paldies par labo!

27/09/2021

Paldies kundzei no Virkas ielas 25, Kuldīgā, par sirsnību, pozitīvismu un izteikto atzinību, uzsākot apkures sezonu. Vairāki "Kuldīgas siltumtīklu" tehniskie darbinieki ir saslimuši, līdz ar to pārējiem nākas strādāt arī brīvdienās un ārpus darba laika. Tādēļ katrs šāds uzmundrinājums un iedrošinājums ir ļoti svarīgs.

Lasīt visu >>

Padurnieki saņem siltumu no atjaunotās katlumājas

27/09/2021

Nedēļas nogalē, atjaunotajā Padures katlumājā, darbībā palaists jaunais granulu apkures katls, nodrošinot siltumu četrām daudzdzīvokļu mājām.

Lasīt visu >>

Šonedēļ plānots iekurināt Padures katlumājas katlus

21/09/2021

Noslēgumam tuvojas Padures katlumājas remonts. Ļoti ceram, ka šonedēļ izdosies palaist katlumāju darbībā – iekurināt katlus un padot siltumu iedzīvotājiem, tā atklājot apkures sezonu arī Padurē.

Lasīt visu >>